Salpausselän ja Launeen ruskaretki Hettaan
Ilmoittautuminen on päättynyt
Päivittäin vaelluksia mm. Hetan ja Pallastunturin maastoissa sekä päiväretki Saana-tunturille. Majoitus hotelli Hetan majatalossa.
Paketti sisältää matkat, lämmin ruoka meno- ja paluumatkalla, majoitus runsaalla hotelliaamiaisella ja päivällisellä noutopöydästä, saunat ja kuntosalin käytön sekä matkanjohtajien palvelut. Majoitus Hotelli Hetan majatalossa: 1 hh 1010 €/ hlö, 2 hh 763 €/ hlö, 3 hh 682 €/ hlö, 4 hh 642 €/ hlö. Itsetehdyt retkieväät aamiaispöydästä 56 € / hlö / 7 pv tai 10 € / hlö / pv. Vaihtoehtoisesti retkieväät voi ostaa kaupasta.
Ilmoittautuminen 31.3. mennessä: www.lahdenseurakunnat.fi/tapahtumat/ Salpausselän ja Launeen ruskaretki Hettaan. Lisätietoja hilda.kemppainen(at)evl.fi, p. 044 7191242 tai teija.kuuppo(at)evl.fi, p. 044 7191413.
-
Aikuisille
Linkki avautuu uudessa välilehdessä
Järjestäjä
Launeen seurakunta, Salpausselän seurakunta
Ota yhteyttä
Lähetys- ja aikuistyö